E-Ticaret, Genel

Subwoo mu, Shopify mı yoksa Magento mu daha iyi ?

Yükleniyor..

shopify
magento

SUBWOO MU, SHOPIFY MI YOKSA MAGENTO MU?

E-ticaret siteniz için Subwoo mu, Shopify mı yoksa Magento mu daha iyi? Hangisini seçeceğinizi bilemediniz ve özellikler arasında kaybolduğunuzu mu hissediyorsunuz? Sizin için bu üç popüler alt yapıyı inceledik, Magento ve Shopify’ı SubWoo ile karşılaştırdık. Olabildiğince anlaşılır ve yalın halde hazırladığımız yazımızı okuduktan sonra tüm soru işaretleriniz kaybolacak!

Subwoo mu, Shopify mı?

Subwoo ile bir mağaza açmanın maliyeti Shopify’dan önemli ölçüde daha düşüktür. Subwoo, işlemleriniz için bir yüzde ücreti almaz, satış yapmaya başladığınızda da tasarruf sağlarsınız, bu da çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Subwoo ile hosting ve SSL için ücret ödemezsiniz, Shopify’da ise ücretlidir.

Subwoo, ücretli uzantılara ücretsiz alternatifler olduğu için avantajlıdır, Shopify’ın aksine, ihtiyaç duyduğunuzda ekstra özellikler satın almanıza gerek kalmaz maliyetleri düşük tutabilirsiniz. Aylık olarak bir reklama abone olmak zorunda kalmadan her şeyi, sınırsız miktarda satabilirsiniz. Shopify ile eklentiler aylık abonelik gerektirmektedir.

Subwoo ile bir mağaza kurmak Shopify’a göre son derece sorunsuz ve kolay bir süreçtir. İlk günden itibaren bir mağaza oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm uygulamalar bulunur. Alacağınız danışmanlık sayesinde tüm süreçler akıcı ilerler.

Bir ürün için her seçenek kombinasyonuna varyant denir ve Subwoo ile kullanabileceğiniz varyant sayısında bir sınırlama yoktur. Shopify ürün varyasyonları, ürün başına üç seçenek sınırı ile 100 varyantla sınırlıdır. Bu sınırlar tüm Shopify planları için geçerlidir.

Subwoo, özellikler açısından Shopify’ın kilometrelerce önündedir ve rakibinin aksine, ödeme sürecini müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Subwoo ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak onlarca tema arasından seçim yapabilirsiniz. Shopify temaları sınırlıdır.

shopify

Subwoo mu, Magento mu?

Subwoo ve Magento, geliştirmeyi ve değiştirmeyi kolaylaştıran kaynak kodu sağlayan hem ücretsiz hem de açık kaynaklı sistemlerdir. Subwoo, bir başlangıç ​​işletmesi için mükemmel bir seçimdir. Magento büyük beklentileri karşılar fakat temel seviyede de olsa web geliştirme bilgisi gerektirir.

Magento ile başladığınızda, pek çok yeni iş terimi ve teknik kavram karşısında bunalmış hissedebilirsiniz. Subwoo danışmanlık desteği sağladığından kurulum işlemi Magento’dan çok daha basittir. E-Ticaret platformları veya teknolojisi hakkında fazla bilgisi olmayan biri, Subwoo kullanarak bir çevrimiçi mağaza kurabilir ve çalıştırabilir.

Subwoo ile web sitenizi marka kimliği ve iş gereksinimlerine göre özelleştirmek veya kişiselleştirmek için minimum plugin ile çalışabilirsiniz. Magento’da ise ücretli pluginler ile masraflarınız çoğalmaya devam eder.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puan / 5. Oy sayısı:

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

14 Gün Ücretsiz Deneme ile
Hemen E-ticarete Başla

Yorum yapılmamış
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.

Benzer Yazılar