HAKKIMIZDA

E-ticaret anlayışını değiştirmek için yola çıktık. Standart hazır paketlerin aksine geliştirilebilir, açık kaynak kodlu ve sürdürülebilir yazılımlar geliştiriyoruz.

Biz Subwoo’yuz

Yaklaşık 10 yıldır Türkiye’nin lider woocommerce geliştiricisi olarak yolumuza sağlam adımlarla devam ediyoruz. Sektör tecrübemizi; doğru bilgi, değişim, işbirliği ve güven ile harmanlayarak e-ticaret alanında en iyi oyuncu olma yolunda ilerliyoruz.
Subwoo Woocommerce
Subwoo Türkiye
Subwoo İstanbul
Subwoo Ofis
Subwoo E-Commerce

Sıkça Sorulan Sorular

SubWoo Dünya’nın en çok kullanılan e-commerce altyapısı olan woocommerce üzerinde geliştirilmiş ve sadeleştirilmiş Türkiye pazarı için anahtar teslim E-ticaret alt yapısıdır.

SubWoo ile minimum kod ve tasarım bilgisi ile büyük çaplı e-ticaret siteleri oluşturabilir, anında satışa başlayabilirsiniz. Dilerseniz açık ve şeffaf kod sayesinde kendiniz geliştirebilir, ya da danışmanlık hizmeti ile maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

SubWoo sizi şablonlar arasına sıkıştırmaz. Aksine sınırsız tasarım olanağı ve geliştirilebilir bir sistem sağlar. Yazılımcı maliyetiniz olmadan profesyonel destek alabilirsiniz. Siz de bu sayede büyümeye odaklanabilirsiniz.
Subwoo e-ticaret paket fiyatları isterseniz aylık, isterseniz yıllık olarak ödeyebilirsiniz. Ancak yıllık fiyatlandırma politikamız aylık fiyatlandırmaya göre daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz.
Tabii ki. Subwoo paketinizi aldıktan sonra dilediğiniz zaman paketler arası geçiş yapabilir ve paketinizi yükseltebilirsiniz. Örneğin; Başlangıç Paketi ile e-ticarete başlangıç yaptıktan sonra aradaki fiyat farkını ödeyerek diğer üst paketlerden herhangi birine geçiş yapabilirsiniz.