E-Ticaret, Genel, WooCommerce, Wordpress

E-ticaret Sisteminde Neden Woocommerce ?

Yükleniyor..

woocommerce

E-ticaret Sisteminde Neden Woocommerce ?


WordPress için bir e-ticaret sistemi eklentisi olan WooCommerce, esnek yapısı, güvenli ödeme ve nakliye entegrasyonu gibi çeşitli hayati donanımı ile çevrimiçi bir mağaza oluşturup yönetmenizi oldukça basit hale getirir.

WooCommerce, 2011 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana 27 milyondan fazla indirme ile bütün WordPress mağazalarının %99’unda yıldız bir eklenti olarak hayatımızdaki yerini koruyor.

Woocommerce

Neden WooCommerce tercih etmelisiniz?

  • WooCommerce’i seçmenin ilk nedeni, kullanımının ücretsiz olmasıdır.
  • Esnek yapısı sayesinde her şeyi satmanıza izin verir.
  • Açık kaynaklıdır.
  • Barındırdığı analizler sayesinde işinizi kolaylaştırır ve büyümenize yardım eder, Google Analytics ve Yandex Metrica gibi popüler eklentileri kullanmanıza olanak sağlar.
  • İçerik yönetimi ve SEO eklentileri ile performansınızı artırmanıza yardım eder.
  • E-ticaret sisteminde hayati önem taşıyan bir hıza sahiptir.
  • Mobil uyumludur.

WordPress için oldukça popüler olan WooCommerce, tartışmasız olarak en iyi e-ticaret sistemi eklentisidir. Bu eklenti SEO avantajı açısından mükemmeldir. Açık kaynak kodlu olduğu için sınırsız özelleştirme sunar bu ayrıca sağlam bir açık kaynak topluluğunun desteğine sahip olacağınız anlamına gelir.

WOOCOMMERCE ÜCRETLERİ NASIL?

WooCommerce tamamen ücretsiz bir WordPress eklentisidir fakat WordPress altyapısında ihtiyaç duyduğunuz ücretli ya da ücretsiz eklentileri kullanabilirsiniz.
İstediğiniz zaman tema değiştirmenize de olanak tanıyan WooCommerce’ü destekleyen ücretli ve ücretsiz binlerce temadan da dilediğinizi kullanabilirsiniz. Yine müşteri yönetimi, mailing, faturalandırma işlemleri vb. gibi bir çok farklı alanda destek alabileceğiniz eklentinin de ücretli ve ücretsiz farklı seçenekleri mevcuttur.
daha profesyonel çözümler için ücretleri ortalama 60-70$ ücretli tema tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde aylık bir server ve SSL maliyetiniz olacaktır.

 

Woocommerce

SUBWOO’NUN FARKI NEDİR?

SubWoo Türkiye pazarı için anahtar teslim bir e-ticaret sistemi altyapısıdır. Dünya’nın en çok kullanılan e-commerce altyapısı olan WooCommerce üzerinde geliştirilmiş ve kullanımı sadeleştirilmiştir. SubWoo kullanmak için geniş bir kod bilgisi ya da tasarım uzmanlığına ihtiyaç duyulmaz.

Minimum kod ve tasarım bilgisi ile büyük bir e-ticaret sitesi oluşturmanıza imkan sağlayan SubWoo ile hızlıca satışa başlayabilirsiniz. Minimum maliyet avantajıyla danışmanlık hizmeti alabileceğiniz gibi, açık ve şeffaf kod sistemine sahip SubWoo’da yazılımınızı kendiniz geliştirme şansı da bulursunuz.

Tasarımda sınırların olmadığı bu sistemde şablonlar arasında sıkışıp kalmazsınız. Diğer e-ticaret sistemlerinden farklı olarak özgür ve geliştirilebilir bir yapıya sahip SubWoo’da yazılımcı için bir bütçe ayırmak yerine kendi işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.
Aylık ve yıllık paketler arasında size göre olan ödeme yöntemini seçip, işinize göre bir paket ile e-ticaret dünyasına keyifli bir giriş yapabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İçin Tıklayınız

 

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puan / 5. Oy sayısı:

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

14 Gün Ücretsiz Deneme ile
Hemen E-ticarete Başla

Yorum yapılmamış
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.

Benzer Yazılar